Anal Seks nasıl yapılır,anal seksin özellikleri

Çoğumuz bu konuda konuşmaya utanırız. Çok azımız anal seksten zevk aldığını kabul eder. Yine de National Health and Social Life Survey’e göre kadınların %20’si anal ilişki yaşamıştır. Kadının cinsel partneri anal seks ister genelde. Ancak Anal Seks 150x150 Anal Sekskadınlar da bunun nasıl bir şey olduğunu merak eder, uyarılmasıyla da ilgilenir. Bazı kültürlerde anal ilişki kabul edilir; çünkü kız evlenene kadar “bekaretini” korumak zorundadır. Bu yüzden anal yolla partnerini memnun eder. Başkaları ise anal birleşmeyi seçer çünkü gebelik riski taşımaz.

Tüm seks eylemlerinde, en çok anal seks yanlış anlaşılır. Türlü türlü uydurmalar ve yanlış anlamalar vardır bu konuda. Aşağıdaki kaygılar kadınlar arasında yaygındır:

Anal seks acı verir: Anal seksin acı verici olması gerekmez. Denemeden önce doğru teknikleri öğrenirseniz, zevkli bulabilirsiniz. Bazı kadın ve erkekler sadece anal uyarımdan orgazm olabilir. Anal seks herkes için değildir yine de. Bunu asla ayartıcı bulmayabilirsiniz.

Parmağı ya da penisi rektumunuza sokmak zarar verebilir: Anüsünüze girmek için zor kullanılırsa ya da gevşe memişseniz, rahat değilseniz incinme olabilir. Yine de düzgün bir teknikle güvenle yapılabilir.
Anüs pistir: Arkamızın pis olduğunu çocukken öğrendik. Banyoya gidince dikkatle temizlememiz gerekir ve sonrasında da ellerimizi düzgünce yıkamalıyız. Aslında vajinamızın da pis olduğu söylenmiştir muhtemelen. Ama yine de vajina uyarımıyla zevk almanın harika yollarını bulma yeteneğine sahibiz.

Anüste kesinlikle çok bakteri vardır: Mutlaka her gün temizlenmelidir. Çünkü buradaki bakteriler vajinanızda doğal olarak yaşayan bakterilerden farklıdır, vajina enfeksiyonlarını önlemek için anüsten çıkan parmak, penis ve oyuncağı yıkamadan vajinanıza sokmamaksınız.

Anal seksle AİDS olunabilir: Bu sık karşılaşılan uydurmadır. Partneriniz HIV virüsü taşımıyorsa anal seksle AİDS olunmaz. Ancak partneriniz HIV virüsü taşıyorsa, virüs bulaşma riski diğer seks aktivitelerinden çok, anal sekste daha yüksektir. Partnerinizin durumundan emin değilseniz, ana birleşme esnasında kondom kullanmanızı lavsiye ederim.

Anal birleşmede kendimi aşağılanmış ve küçülmüş hissediyorum: Anal seksi çekici bulmuyorum, sizin de bulmanız gerekmiyor. İstemediğiniz bir şeyi kimsenin yaptırmasına izin vermeyin. Unutmayın; cinsel eylemlerinizin kontrolü sizdedir.

Sadece homoseksüeller anal ilişkiye girer. Belki partnerim bir geydir: Çoğu insan anal seksin sadece homoseksüel bir eylem olduğu yanılgısına kapılır. Ancak anal seks Anüsü kişinin cinsel kimliğiyle alakalı değildir. Gerçek şu ki heteroseksüel çiftler de anal ilişkiye girer. Cinsel tatmin için başka bir seçenektir sadece.
Anal seks doğal olmayan bir eylemdir: Size neyin doğal geldiğine karar verin. Kadim zamanlardan beri anal seks birçok kültürde kabul görmüştür.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !